Бази даних

[этот материал на русском]
Для організацій, які займаються документуванням порушень прав людини (або іншою діяльністю, яка потребує системи інформаційного менеджменту), можуть бути корисними дві бази даних, розроблених eQualit.ie:

Rights Violation Database (RVD)

Rights Violation Documentation

https://github.com/equalitie/RVD-webapp

Розроблена у 2015 році. Написана на мові програмування Python з використанням фреймворку Flask. Використовує d3.js для виводу статистики та візуалізації даних.

RVD оптимізований під те, щоб до бази можна було автоматично вносити дані з Excel (див тестовий документ rvd-sample.xlsx).

Демо-версія Rights Violation Database: https://rvd-demo.equalit.ie/ ( логін: demo@demo.com  пароль: demo )

Corroborator

Corroborator

http://equalitie.github.io/open-corroborator/

Розроблена у 2013 році. Написана на мові програмування Python з використанням фреймворку Django. Фронтенд написаний на Javascript. Використовує d3.js для виводу статистики і візуалізації даних, а також сервер баз даних MySQL та пошуковий механізм Solr. Підтримує ETL.

Демо-версія Corroborator: http://demo.corroborator.org (логін: demo пароль: demo)

Ви можете також знайти докладну інструкцію англійською мовою: https://github.com/equalitie/open-corroborator/wiki/User-Guide.

Технічний опис доступний тут: https://github.com/equalitie/open-corroborator/wiki.

Підхід до безпеки на рівні додатку описаний тут: https://github.com/equalitie/open-corroborator/wiki/Application-level-security

 

Ці продукти є безкоштовними, ви можете почати їх використовувати у тому вигляді, у якому вони опубліковані, прямо зараз.