Захист від DDoS

[Читать этот материал на русском]
Deflect.ca — це безкоштовний сервіс із захисту від DDoS-атак для незалежних ЗМІ, правозахисних організацій та активістів, створений канадійською організацією eQualit.ie.

Deflect не просить підписувати контрактів, не виганяє з мережі коли вас сильно атакують і не просить платити за захист від DDoS-атак. Сервісом користуються понад 100 сайтів із різних країн світу. Деякі із них постійно атакують.

Якщо ви відповідаєте критеріям, ви можете просто зареєструватися (покрокова інструкція з реєстрації російською мовою).

deflect-stats

Захист від DDoS-атак

Deflect забезпечує захист вашого сайту від DDoS-атак шляхом відсіювання шкідливих запитів, і пропускає лише справжніх відвідувачів. Сервіс також приховує IP-адресу вашого сайту, а також додатково захищає панель адміністрування (адмінку).

deflect-infographics

Захист від перевантаження сайту справжніми відвідувачами

Інколи, якщо посилання на ваш сайт розміщують на сайтах ЗМІ з великою відвідуваністю, до вас може прийти на сайт декілька тисяч відвідувачів за лічені хвилини. Відносно невеликі (неоптимізовані чи належним чином не оптимізовані) сайти не готові до такого сплеску відвідуваності – тому вони стають недоступними і видають помилки (падають). Deflect дозволяє захиститися від цього за допомогою механізму кешування.

Deflect зберігає ту чи іншу сторінку вашого сайту і деякий час (ви можете обрати його в панелі керування сервісом) показує збережену в себе копію новим відвідувачам. Через обраний проміжок часу Deflect знову попросить у сайту нову версію цієї сторінки. Таким чином ви можете істотньо розвантажити свій хостинг.

Технічний опис того, як працює Deflect, ви можете знайти тут: https://wiki.deflect.ca/wiki/About_Deflect.

Щоб підключити Deflect, вам потрібно:

  1. Зареєструватися (покрокова інструкція з реєстрації російською мовою)
  2. Налаштувати DNS записи вашого сайту (скоріш за усе, вам знадобиться допомога вашого технічного фахівця)
  3. Дочекатися підтвердження на email
  4. Змінити NS вашого домену на ті, які ви отримаєте від Deflect (скоріш за усе, вам знадобиться допомога вашого технічного фахівця)