Анонс для консультантів

ГО “Інтерньюз-Україна” в рамках реалізації проекту Школа цифрової безпеки DSS380 шукає консультантів з цифрової безпеки для довготривалої співпраці.  

В рамках проекту зусилля команди будуть спрямовані на посилення індивідуальної та організаційної безпеки незалежних медіа, громадських активістів та правозахисників в Україні.

Проект передбачає:

  • проведення тренінгів  з цифрової безпеки, орієнтованих на потреби цільової аудиторію;
  • розробка програми навчання з цифрової безпеки, який буде розповсюджений онлайн за умовами ліцензії GNUv3;
  • проведення цифрового аудиту, формування рекомендацій, а також супровід їх імплементації в 5 українських ЗМІ;
  • надання менторської та експертної підтримки ІТ-фахівцям з 5 українських ЗМІ;
  • участь в мережевих та публічних заходах проекту з розвитку спільноти фахівців цифрової безпеки в Україні (зокрема в якості спікера).

Від експертів ми очікуємо проактивної позиції,  зацікавленості в розвитку культури цифрової безпеки в Україні, включно з сферою ЗМІ та громадянським суспільством, а також високого рівня внутрішньої мотивації,

До участі у конкурсі запрошуються фахівці, які готові ділитись власним досвідом, консультувати журналістів та громадських активістів з питань цифрової безпеки, оцінювати вразливість цифрових засобів, якими представники ГО та медіа користуються в роботі, проводити тренінги для редакцій та громадських організацій тощо.

Перевагу в конкурсі матимуть кандидати з досвідом у:

  • розробці навчальних програм та  проведення освітніх заходів з цифрової безпеки;
  • проведенні аудитів цифрової безпеки та складанні рекомендацій за їх результатами;
  • наданні поглибленої підтримки в цифровій безпеці, а також супроводі та підтримці організацій у роботі над організаційною безпекою;
  • (бажано) досвідом роботи з неурядовими організаціями в Україні;
  • (бажано) застосуванні інструментарію з аудиту цифрової безпеки safetag.

За результатами конкурсу будуть відібрані чотири консультанти, з якими ГО “Інтерньюз-Україна” укладе меморандум про співпрацю на найближчі 12 місяців.

Для участі в конкурсі заповніть анкету до 4 березня, 23:59 EET: http://bit.ly/trainers-apply.

Результати конкурсу будуть оголошені до 10 березня 2018 року, й усі апліканти будуть проінформовані про про результати конкурсу.

Детальну інформацію можна отримати написавши на адресу dss380.ukraine@gmail.com.

Інформація про проект

DSS 380 – школа цифрової безпеки для журналістів, громадських активістів, правозахисників, представників неурядових організацій та ЗМІ в Україні. Завдання Школи – надати можливості для посилення індивідуальної та організаційної цифрової безпеки цільових аудиторій проекту шляхом проведення консультацій, тренінгів та експертної підтримки.