FAQ

Яку саме допомогу ви надаєте?

На сьогодні ми надаємо індивідуальні консультації з питань цифрової безпеки (наприклад, «як захистити свій смартфон», або «який месенджер є безпечним»).

Скільки коштують ваші послуги?

Всі послуги, які ми надаємо, завдяки eQualitie та «Інтерн’юз-Україна» — безоплатні для українців. За необхідністю, ви можете звертатися кілька разів до повного вирішення проблеми.

Яким чином я можу отримати консультацію?

Спочатку ми пропонуємо вам пошукати відповідь на питання у нашій «Базі знань», якщо запропонований матеріал не надасть всі необхідні відповіді, — зверніться, будь ласка, до наших консультантів. На сьогодні доступні звернення через електронну форму та електронну пошту, месенджери Signal, WhatsApp, Telegram та чат.

Яку інформацію мені треба підготувати для звернення?

Перед тим, як звернутися до наших операторів, будь ласка, чітко сформулюйте проблему з питань ціфрової безпеки, яку вам потрібно вирішити.

Адреса сайту, або назва застосунку, версія операційної системи тощо — все це допоможе нашим операторам швидшее надати допомогу.

Якщо ви додатково можете надати скріншот (наприиклад, помилку яку вам відображає сайт чи застосунок) — це пришвидчіть підготовку відповіді на ваше звернення. Скриншот ви можете зробити вбудованими засобами вашої операційної системи, або ви користовуючі сервіси, накшталт цього: prnt.sc

Приклад вдало сформульованого звернення:

Допоможіть, будь ласка, налаштувати 2-факторну аутентифікацію у Facebook. Пробую активувати через застосунок на смартфоні з Android та бачу таку помилку (скріншот додаю). Дякую!

Приклад не дуже вдалого звернення, оскільки на нього вже є готова відповідь у «Базі знань»:

Порадьте безпечний та безкоштовний VPN.

Наскільки я можу довіряти порадам операторів?

Оператори пропонують оптимальну відповідь в залежності від інформації, наданої користувачами у своєму запиті. Але треба пам’ятати, що іноді інсує більше, ніж одна правильна відповідь. Тому, поради операторів Гарячої лінії “Надійно” мають рекомендаційний характер, а їх реалізація не гарантує 100%-го отримання бажаного результату, який може залежати від багатьох факторів, зокрема не прогнозованих.

Як швидко я можу отримати відповідь?

Ми завжди раді вам допомогти, надавши грамотну відповідь з цифрової безпеки на ваше запитання протягом 12 годин. Ви отримаєте відповідь на вказану електронну пошту або месендждер, що ви вказали при звертанні.